Ekonomi HaberleriKampanyalarKredi Haberleri

Ziraat Bankası Tarımsal Krediyi Yapılandırıyor

Üreticilerin ekonomik gelişmelerden olumsuz etkilenmemesi için Ziraat Bankası'ndan yapılandırma müjdesi!

Ziraat Bankası, üreticilerin ekonomik gelişmelerden olumsuz etkilenmesini en aza indirgemek amacıyla 12 ay vadeli kredi imkanı sağladı. 30 Haziran 2019’a kadar vadesi olan kredi borçları ise yeniden yapılandırılacak.

Ziraat Bankası’nın çiftçilere yönelik yaptığı bu çalışmada ekonomik gelişmelerden olumsuz etkilenen üreticilerin rahat bir nefes alıp kendilerini daha rahat hissetmeleri amacıyla yaptığı bu yapılandırmada 12 ay vadeli kredi imkanı sağlandı. 30 Haziran 2019 tarihine kadar vadeli olan kredi borçları ise yeniden yapılandırılacak.

 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bu haber heryerde çıkti ama YALAN!
    İznikli bir çiftçiyim, ailem ve bir çok tanıdığımla birlikte her gece sabırla bu haberin gercek olması için resmi gazeteye ve bütün haber sitelerine bakıyorum.
    Ama hepsi yalan! Hem de öyle bir yalan ki; faiz oranın kadar yazmışlar, vadesine kadar yazmıslar ama nedense şubelerin bundan haberi yok!
    Ziraatbank İznik Şubesine olan kredi gecikmelerimizden dolayı icralık olmak üzereyiz. Bankaya soruyoruz yapılandırma yok diyorlar! Bu haberin üstüne giderek çiftçiye destek olmanızı ve yapılandırma yaptırabilmenizi ümit ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir