Para Kazanma

Az Sermaye İle Yapılacak İşler

Bir iş kurmak istiyorsunuz ve elinizde çok az bir sermaye mi var? Dert etmeyin. Çok güzel iş fikirleri mevcut.

Herkesin hayalinde mutlaka kendi işini kurup güzel paralar kazanmak vardır. Özellikle mevcut ekonomik durumu düşündüğümüzde herkes kendi işini eline alıp bu yoldan güzel kazançlar elde etmek istiyor. Az sermaye sahip olanlar ya da hiç sermayeye sahip olmadan kafasında birçok iş fikri dönenler de var. Doğru bilgi ve tespitlerle elinizdeki az sermaye ile kendi işinizi kurmanız mümkün.

Özel Koçluk ya da Kariyer Koçluğu

Özel Koçluk ya da Kariyer Koçluğu

Yukarıda da söylediğimiz üzere birçok kişinin aklında birtakım yeni iş fikirleri var. Her ne kadar devlet bu konuda yardımcı oluyor olsa da formaliteler ve uzun süreçler yıpratıcı olabiliyor. Eğer sizin yönlendirme gücünüz yüksekse bu insanlara fikirlerinizle de destek olabilirsiniz. Böylelikle hem fikirleri değerlendirebilir hem de bu insanlara yardımcı olarak para kazanabilirsiniz.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı

ünümüzde sosyal medyanın gücünü daha çok hissetmekteyiz. Küçük işletmelerden tutun da büyük ölçekli şirketlere kadar birçok kuruluş sosyal medyanın tabiri caizse ekmeğini yemekteler. Fakat yine birçok kişi sosyal medyayı nasıl kullanacağını bilmiyor. Facebook, Twitter, Instagram ve YouTube gibi büyük platformlarda birer pazar haline geldiler diyebiliriz. Küçük ya da büyük ölçekli birçok şirket bünyesinde sosyal medya uzmanına artık eskisinden daha çok ihtiyaç duyuyor. Bu insanlara yardımcı olarak hem onlara kazandırabilir hem de sizler kazanabilirsiniz.

Düzenleyici

Bilgi birikiminiz fazla, yönetim gücünüz de iyi ise diğer insanlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz. Çoğu kişi dağınık ve plansız olmanın sıkıntılarını yaşamakta. Bu insanlara yardımcı olarak hem onları büyük bir dertten kurtarabilir hem de kendi kazancınızı yeteneğinizle elde edebilirsiniz.

Haşereler ile Mücadele

Haşereler ile Mücadele

İstilacı haşerelerden şikayetçi olan insanları duydunuz mu? Mutlaka denk gelmişsinizdir. Kötü kokulu böcekler ve teke böcekleri gibi hayvanlar da birçok soruna neden olmaktadır. Çoğu insan bu hayvanlarla nasıl mücadele edebileceğini bilmiyor ve mücadele edecek insanlara ihtiyaç duyuyorlar. Bu konuda gerekli eğitim ve belgeleri aldıktan sonra bu alanda da para kazanmanız mümkün.

Uygulama Geliştirme

Uygulama Geliştirme

Teknoloji artık insan bedensel insan gücünün yerini aldı diyebiliriz. Nereye baksanız herkesin elinde mutlaka bir akıllı telefon mevcut. Bu telefonlarda da onlarca uygulama var. Eğer bu uygulamalarla ilgiliyseniz, “Ben de uygulama geliştirebilirim” diyorsanız büyük bir nimet olabilirsiniz. İşletmelerin son dönemlerde mobil uygulamalar konusunda kendilerini göstermek istediklerini de düşünecek olursak yolunuz epey açık.

Özel Yaşam Danışmanlığı

Özel Yaşam Danışmanlığı

Yıllardan beridir milyonlarca insanın kişisel ya da genel bilgileri internette depolanmaktadır. Eğer biraz çabalanırsa bu bilgilere ulaşılması da mümkün. Bir şirket ya da bir birey bu tür durumlara karşı oldukça hassas olabilirler. Özel yaşam danışmanlığı yaparak bu şirketlerin ya da bireylerin bilgilerini gizli tutmaya yardımcı olabilirsiniz. Böylelikle hem onlar kazanır hem de siz.

 

İlgili Makaleler

2 yorumlar

  1. Merhaba. Belirttiğiniz iş imkanları son zamanlarda internetin gelişmesiyle yaygınlaşan iş imkanlarıdır. Özellikle uygulama geliştiricisi olmak günümüzde hem kazanç yönünden hem de hizmet olarak çok güzel bir çalışma alanıdır. Aklınızdaki veya hayalinizdeki bir uygulamayı geliştirirseniz, ilerde bu hayaliniz sayesinde oldukça yüksek meblağlar kazanabilirsiniz. Diğer bahsettiğiniz alanlardaki iş imkanları da hazımsanmayacak kadar önemli iş alanlarıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir