Kredi Haberleri

Aktif Bank İle 10 Bin TL Kredin Hazır

Kredi notunuz düşükse internetten Aktif Bank'ta 10 bin TL kredin hazır

Acil nakde ihtiyacı olanlar için Türkiye’nin en yenilikçi bankası Aktif Bank ihtiyaçlarınıza çare oluyor. Kredi notunuz düşük, daha önce kredi başvurusu yapıp ret cevabı alan ve ekonomik durumu kötü olan vatandaşlar için Aktif Bank hızlı kredi imkanı sunmaktadır. Günlük yalnızca 15 TL ödemeli 10 bin TL üst limite kadar kredi almanız Aktif Bank ile artık mümkün. Acil krediye ihtiyacı olanlar için son derece güzel bir fırsat.

Kredi Notu Düşük Olanlara Aktif Bank’tan Müjde!

Daha önce bankalarla sıkıntı yaşamış ve kredi notu düşük olan vatandaşlar birçok bankaya defalarca kredi başvuru yapıp ret cevabı almıştır. Aktif Bank ise tamamen bunların dışında, günde sadece 15 TL’ye 10 bin TL’ye kadar acil kredi vermektedir.

İnternetten Anında Kredi

Aktif Bank verdiği krediye online sistemde sahip olabilirsiniz. Hem de banka müşterisi olmanız gerekmiyor. Kimlik numaranız ve cep telefon numaranızla yaptığınız başvurunun hemen ardından acil kredi ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Verdiğiniz adrese tıklayarak bir form doldurmanız gerekecek ve bu adımdan sonra kredi başvurunuz alınmış olacak. Krediniz onaylandığı takdirde size anında otomatik açılan bir hesap açılır.

Aktif Bank İle 10 Bin TL Kredi Almanın Avantajları

Aktif Bank sayesinde hiçbir şekilde banka sırası beklemeyecek, imzalar için kendinizi heba etmeyecek ve birtakım prosedürlere maruz kalmayacaksınız. Tek yapmanız gereken bir linke tıklamak. Paranızı alabilmek için vermiş olduğunuz adrese Aktif Bank hesap kartı gelecektir. Aktif Bank internet şubesi aracılığıyla dilediğiniz gibi para transferi yapabilirsiniz. Bunun haricinde tüm PTT şubelerinden paranızı çekebilir ya da istediğiniz ATM’yi kullanarak paranızı çekebilirsiniz. Kredi borcunuzu ödemek için ise Vakıfbak, Akbank ve PTT üzerinden aylık olarak düzenli ödeme yapabilirsiniz. Ek ürün, sigorta gibi ek masraf ödemeniz de söz konusu değil.

Aktif bank’ın 10 bin TL kredi imkanından tüm vatandaşlar faydalanabilir. 48 ay vade yapılması halinde faiz oranı %2.29’dan başlar. Faiz oranları birçok bankaya göre oldukça düşüktür. Bu da Aktif Bank’ın vatandaşlara son derece yardımcı oluyor. Kredi notunuz ne olursa olsun Aktif Bank’tan kredi almanız mümkündür.

Ödeme Planı

Günlük 15 TL ödemeli 10 bin TL kredi için faiz oranı %2.29 olmakla beraber aylık ödemesi yaklaşık olarak 440-445 TL arasında değişmektedir. Krediden 50 TL kredi tahsis ücreti alınması ise yalnızca bir defaya mahsustur. 10 bin TL krediyi 48 ay vadeli almak isterseniz aylık ödenecek tutar ise yaklaşık olarak 574 TL olmaktadır.

Daha detaylı bilgi için Aktif Bank Sitesini ziyaret edin: https://www.aktifbank.com.tr/tr

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir